«

»

Gru 05

Dzień Seniora z uczniami Szkoły Podstawowej w Lipce

Dnia 30 listopada 2023 r. członkowie Klubu Senior + oraz Aktywni 55 plus “Sami Swoi” działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lipce zostali zaproszeni na spotkanie integracyjne w ramach obchodów Dnia Seniora przez społeczność uczniowską Szkoły Podstawowej w Lipce.
Wydarzeniu towarzyszyło szereg atrakcji, między innymi: występy artystyczne, kącik wróżb andrzejkowych, loteria fantowa, zwiedzanie szkoły co byłym absolwentom pozwoliło na chwilę powrócić do wspomnień z lat dzieciństwa. Seniorzy zwiedzali również dobudowaną część szkoły jak i nową Halę Sportową. Zaskoczeniem dla emerytów była możliwość aktywnego udziału w Dyskotece Andrzejkowej gdzie wspólnie z dziećmi uczestniczyli w tanecznych zabawach integracyjnych.
Organizatorzy przygotowali również słodki poczęstunek jak i ciepły posiłek.
W imieniu emerytów bardzo serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lipce Ewie Polańskiej-Ciechanowskiej za zaproszenie oraz Paniom: Dorocie Romanek, Anecie Gortat-Kruk, Katarzynie Ogierman za przygotowanie tak wspaniałego wydarzenia oraz uczniom za występy artystyczne i wspaniałą zabawę. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Wójta Gminy Lipka Pana Przemysława Kurdzieko za życzenia i pamięć.
Członkowie czują się zaszczyceni, że mogli wspólnie z Wami spędzić ten czas 😀❤️

Skip to content