«

»

Gru 17

2020-01-12 Finał WOŚP Lipka

Uzbierana kasa – 20306,72 PLN

Specjale podziękowania dla instytucji i firm, które wsparły finał WOŚP w Lipce:

– Centrum Inicjatyw Lokalnych TILIA w Lipce

– Lecha Wiśniewskiego Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Lipce

– Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręconych Kobiet

– Kabaret „ŁEZKA”,czyli łąkowski estradowy, zespół kabaretowo- artystyczny

– Urząd Gminy Lipka

– Nadleśnictwo Lipka

– Bank Spółdzielczy w Lipce

– LGD Krajna Złotowska

– Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile

– Jowita Kęcińska-Kaczmarek i Konrad Kaczmarek

– Stajnia „U Stasia” z Nowego Buczka

– Przemysław Kurdzieko

– Domek letniskowy LARIDA – Sarbinowo – Kamila Siutkowska

– Poradnia Dietetyczna Finezja Karolina Żurawska – Jankiewicz

– Adminki grupy fejsbukowej “Las na szpilkach” – Dominika Nadolna

– Perfect Body – Debrzno

– Sklepik Szkolny Lipka – Agnieszka i Kuba Szyszka
– Drogeria Lipka – Jola i Paweł Karbownik

– Warsztat Terapii Zajęciowej w Lipce

– Ochotnicza Straż Pożarna w Lipce

– Poradnia Dietetyczna – Barbara Poziomska
– Fitness – Bożena Rus

– AKT – GUM Dominik Brezdeń
– EuroMasz Wioletta i Grzegorz Shienke

– Stajnia BLACK HORSE – Nowe Potulice

– Wioleta Nykiel – Zakład fryzjerski

– SerwisPalet.pl

– Barbara i Zenon Wiśniewcy

– Monika Zelek

– Karolina Bąkowska

– Jacka Włodarczyk

– Halina Stec-Bentkowska

– Wanda Kajewska

– Stanisława Klimek

POMAGALI NAM:

– Aleksandra Józefko – Przedszkole Gminne w Lipce

– Kamila Siutkowska – Przedszkole Gminne w Lipce

– Karolina Kowalska – Przedszkole Gminne w Lipce

– Danuta Wrzeszcz – Przedszkole Gminne w Lipce

– Gabriela Pikulik – Przedszkole Gminne w Lipce

– Marta Szczęśniak – Przedszkole Gminne w Lipce

– Aneta Gortat-Kruk – Szkoła Podstawowa w Lipce

– Sylwia Pyrc – Szkoła Podstawowa w Lipce

– Beata Glugla-Stanecka – Szkoła Podstawowa w Lipce

– Barbara Lupa – Szkoła Podstawowa w Lipce

– Anna Wegner Grzybowska – GOK Lipka
– Renata Sieg – Szkoła Podstawowa w Łąkiem
– Anita Kaszubowska – Szkoła Podstawowa w Łąkiem

– Zygmunt Gierszewski – 49 Drużyna Harcerska “Wodniacy” Batorowo

– Stanisław Gortat Kapelmistrz Harcerskiego Zespołu Mandolinowego “Frygi” z Łąkiego
– Anna i Tomasz Kordos – GOK Lipka

– Waldemar Pydyn – GOK Lipka
– Dariusz Stanecki

– Weronika Zenka