Archiwum dzienne: 03/10/2018

NARYSUJ SOBIE KOMIKS!

GDZIE? – Gminna Biblioteka Publiczna w Lipce KIEDY? – 25.10.2018 r. GODZ.? -16.30 LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ZAPISY – do dnia 22.10.2018 r. w Gminnej Bibliotece

Paź 03

„Mała książka – wielki człowiek”

Instytut książki rozpoczął we wrześniu nową odsłonę ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Wyjątkowe Wyprawki Czytelnicze otrzymają nie tylko rodzice nowo narodzonych dzieci w szpitalach, ale także trzylatki, które odwiedzą biblioteki biorące udział w akcji.

2018-10-06 XXI Buczkowska Konferencja Naukowa

„Krajniacy” oddział ZK-P w Wielkim Buczku oraz Instytut Kaszubski w Gdańsku zapraszają na XXI Buczkowska Konferencję Naukową „Kobiety Krajny. W stulecie odzyskania niepodległości”, która odbędzie się 6 października (sobota) w WDK Wielki Buczek. Początek o 14.30.